Preču pirkšanas, atgriešanas, piegādes noteikumi

Nav noslēpums, ka katra cilvēka un klienta vajadzības ir individuālas un atšķirīgas. Mūsu komanda smagi strādā, lai nodrošinātu visas ērtības un piedāvātu dažādas piegādes iespējas.

Bezmaksas piegāde Lietuvā, pērkot vismaz divas preces.

Iegādājoties vienu preci, piegāde ar Omniva, LP Express, DPD, Venipak pasta automātu Jums izmaksās 3 EUR. Lietuvas teritorijā preces piegādāsim 1-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas.

Iepakojums.
Mums rūp Jūsu konfidencialitāte, tāpēc visas preces tiek piegādātas neitrālā iepakojumā bez veikala logotipa, nosaukuma vai citiem uzrakstiem. Sūtītājs ir MB “Luxtida”, uzņēmums, kas pārvalda www.ledusvannas.lv veikalu. Nevienam, ieraugot paku, nebūs aizdomas, kas tajā slēpjas, tāpēc preču piegādes vietu vari izvēlēties pat savā darba vietā.

Izvēlieties sev ērtāko piegādes veidu.

“Omniva” pakomāts
Pasūtījuma logā varat izvēlēties tuvāko termināli.
“LP Express” pakomāts
Pasūtījuma logā varat izvēlēties tuvāko termināli.
Tuvākā pasta nodaļa
Paņemot sūtījumu, ņemiet līdzi personu apliecinošu dokumentu.
Saņemiet preces bez maksas mūsu veikalos
Viļņā

Maksājumi

Piedāvājam norēķināties par precēm Jums ērtākajā veidā. Jūs to varat izvēlēties pirkuma brīdī. Visas mūsu piedāvātās maksājumu metodes ir drošas.

Jūs varat norēķināties par precēm:

Apmaksa skaidrā naudā
Izņemot preces veikalā.
Ar pārskaitījumu uz MB “Luxtida” bankas kontu
Mēs nekavējoties sniegsim maksājuma veikšanai nepieciešamos rekvizītus. Mēs nosūtīsim preces, tiklīdz būsim saņēmuši jūsu pasūtījumu.
Elektroniskā banka
Par precēm norēķināsies ātri, droši un ērti, pieslēdzoties savai bankai.

  Preču atgriešana

  “ledusvannas.lv” sadarbojas tikai ar labākajiem intīmo preču ražotājiem un piegādātājiem. Visi mūsu produkti ir sertificēti un ir veiksmīgi izturējuši stingru kvalitātes kontroli. Mūsu pastāvīgie klienti novērtēja preču augsto kvalitāti un drošību.

  KVALITATĪVU PREČU APMAIŅA UN ATGRIEŠANA

  Savā darbībā mēs vadāmies pēc domas: “Vai vēlaties iegādāties intīmu lietu, kas bija kādam citam un kuru atgrieza?”

  Mēs, cieņā pret saviem klientiem, neapmainām kvalitatīvus produktus vietnē “ledusvannas.lv”. Pircēja prasība mainīt preci vai atgriezt naudu, sakarā ar neapmierinošu krāsu, formu, izmēru u.c. (atbilstoši Lietuvas Republikas “Mazumtirdzniecības noteikumu” 17.punktam).

  PREČU DEKLĀJUMA APMAIŅA UN ATGRIEŠANA

  Saskaņā ar ES direktīvām uz visiem produktiem attiecas bezmaksas 24 mēnešu garantija. garantija. Nekvalitatīvas preces pēc to defektu apstiprināšanas tiek nomainītas pret pircēja izvēlētām līdzīgām kvalitatīvām alternatīvām precēm vai pircējam tiek atgriezta samaksātā nauda. Visos gadījumos pircējam ir jāiesniedz preces iegādes dokuments (čeks vai rēķins).

  Kvalitātes garantija neattiecas uz mehāniski bojātām, nepareizi lietotām precēm. Preces dabisks nolietojums (samazināta akumulatora jauda, ​​izbalējusi krāsa, tekstūras izmaiņas u.c.) nevar tikt uzskatīts par preces defektu.

  Pārdevējs nav atbildīgs par neatbilstoši lietotās vai neapkoptās preces kvalitāti un tās rezultātā notikušajiem negadījumiem.

  Nomainot preci vai tās piederumus garantijas laikā, nomainītajai precei vai aksesuāram netiek aprēķināts jauns garantijas laiks, t.i., tiek pagarināta oriģinālās preces garantija.

  Domstarpību gadījumā strīdi tiek risināti Elektroniskās patērētāju strīdu izšķiršanas platformā: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show

  Garantijas servisa jautājumos aicinām sazināties pa tālruni: +3702294999

  Ar visiem e-veikala lietošanas noteikumiem varat iepazīties šeit – Lietošanas noteikumi.

   

  Pirkšanas noteikumi
  ledusvannas.lv noteikumi, kas nosaka pirkuma līguma noslēgšanu un pušu saistības

  Pamatnoteikumi

  1.1. Šie pirkšanas un pārdošanas noteikumi (turpmāk – Noteikumi) nosaka personas, kas iegādājas preces www.ledusvannas.lv elektroniskajā veikalā (turpmāk – Pircējs), un MB Luxtida (turpmāk – Pārdevējs) savstarpējās tiesības, pienākumus un atbildību, kad Pircējs iegādājas preces elektroniskajā veikalā. Iegādājoties preces interneta veikalā, Pircējs piekrīt šo Noteikumu piemērošanai.

  Pirkšanas un pārdošanas līguma noslēgšana

  2.1. Pirkšanas un pārdošanas līgums starp Pircēju un Pārdevēju tiek uzskatīts par noslēgtu no brīža, kad Pircējs pēc iepirkumu groza izveidošanas interneta veikalā, piegādes adreses norādīšanas, apmaksas veida izvēles un iepazīšanās ar šiem Noteikumiem (atzīmējot atzīme), nospiež pogu “Pasūtījuma apstiprinājums” un ir spēkā līdz šī līguma saistību pilnīgai izpildei. Gadījumos, kad Pircējs nepiekrīt visiem vai noteiktai Noteikumu daļai, viņš nedrīkst veikt pasūtījumu.

  Pārdevēja tiesības

  3.1. Ja Pircējs mēģina kaitēt elektroniskā veikala darbībai vai stabilai darbībai vai pārkāpj savus pienākumus, Pārdevējs bez iepriekšēja brīdinājuma var ierobežot, apturēt (izbeigt) viņa piekļuvi elektroniskajam veikalam un nav atbildīgs par jebkādiem ar to saistītiem Pircēja zaudējumiem.
  3.2. Pārdevējam ir tiesības uz laiku vai uz nenoteiktu laiku pārtraukt elektroniskā veikala darbību bez atsevišķa brīdinājuma un nav atbildīgs par jebkādiem ar to saistītiem Pircēja zaudējumiem.
  3.3. Pārdevējam ir tiesības vienpusēji mainīt šos Noteikumus, publicējot mainītos Noteikumus elektroniskā veikala mājaslapā. Izmaiņas stājas spēkā no publicēšanas brīža visiem darījumiem, kas noslēgti pēc publicēšanas.
  3.4. Ja Pircēja iesniegtā pasūtījuma izpilde nav iespējama vai var tikt aizkavēta svarīgu iemeslu dēļ (tajā skaitā, bet ne tikai, nepietiekams preču daudzums noliktavā), Pārdevējam ir tiesības aizkavēt preces piegādi Jums. , iepriekš informējot.
  3.5. Pārdevējam ir tiesības nepieņemt atgrieztas kvalitatīvas preces (pamatojoties uz Mazumtirdzniecības noteikumu 17.punktu).
  3.6. Pārdevējam ir tiesības atcelt pasūtījumu, ja tas nav apmaksāts 3 dienu laikā.
  3.7. Pārdevējam ir tiesības nekompensēt Pircējam piegādes izdevumus, ja Pircējs ir norādījis nepareizu adresi vai noteiktajā laikā nav paņēmis paku no pasta vai kurjera;
  3.8. Pārdevējam ir citas tiesības, kas paredzētas Noteikumos un Lietuvas Republikas tiesību aktos.

  1. Pārdevēja pienākumi

   4.1. Pārdevējs apņemas pielikt pūles, lai Pircējs varētu pareizi izmantot elektroniskā veikala sniegtos pakalpojumus. Pārdevējs negarantē, ka interneta veikals darbosies bez pārtraukumiem vai datu pārraide notiks bez kļūdām. Pārdevējs nav atbildīgs par jebkādiem Pircēja zaudējumiem, kas saistīti ar elektroniskā veikala darbības traucējumiem un/vai datu pārraides kļūdām.
   4.2. Pārdevējs svarīgu apstākļu gadījumā, nevarot Pircējam nodrošināt pasūtīto preci, apņemas piedāvāt analogu preci un, ja Pircējs atsakās pieņemt preces analogu, atmaksāt Pircēja samaksāto naudu termiņā. 10 darba dienas. Šajā gadījumā Pārdevējs tiek atbrīvots no atbildības par preču nepiegādi.
   4.3. Pārdevējs apņemas nomainīt vai atgriezt samaksāto naudu par preces defektiem. Samaksātā nauda tiek atgriezta 10 darba dienu laikā.
   4.4. Pārdevējs apņemas atlīdzināt atgriešanas piegādes izdevumus, ja Pircējs ir saņēmis preces ar trūkumiem vai preces, kas nav pasūtītas.
   4.5. Pārdevējs apņemas pieņemt atgrieztās preces, ja tās atbilst preču atgriešanas nosacījumiem.
   4.6. Pārdevējs apņemas ievērot citas šajos noteikumos noteiktās prasības.

   Pircēja tiesības

   5.1. Pircējam ir tiesības iegādāties preces elektroniskajā veikalā saskaņā ar šiem Noteikumiem un Lietuvas Republikas tiesību aktiem.
   5.2. Pircējam (lietotājam) ir tiesības atcelt elektroniskajā veikalā ar Pārdevēju noslēgto preču pirkšanas un pārdošanas līgumu, rakstiski par to brīdinot Pārdevēju 14 darba dienu laikā no preces piegādes dienas. Pircējam ir tiesības atteikties no preču pirkšanas un pārdošanas līguma ar pārdevēju šādos gadījumos:
   5.2.1. Pircējs saņēma nekvalitatīvu (bojātu) preci;
   5.2.2. Pircējs saņēma nepareizo pasūtīto preci.
   5.3. Pircējam ir tiesības atgriezt preces ar trūkumiem un atgūt par tām samaksāto naudu.
   5.4. Pircējam ir tiesības atgriezt preci, ja Pircēja pasūtītā prece nav piegādāta, un atgūt par tām samaksāto naudu.
   5.5. Pircējam ir citas tiesības, kas paredzētas Noteikumos un Lietuvas Republikas tiesību aktos.

   Pircēja pienākumi

   6.1. Pircējam jāiepazīstas ar www.ledusvannas.lv interneta vietnē publicētajiem preču piegādes, apmaksas, atgriešanas/apmaiņas nosacījumiem.
   6.2. Lai veiktu pasūtījumu, pircējam ir jāiepazīstas ar šiem Noteikumiem.
   6.3. Pircējam ir jāsamaksā preču un to piegādes cena, kā arī citi nodokļi (ja tie norādīti, slēdzot līgumu) un jāpieņem pasūtītās preces. Pircējs norēķinās par precēm www.ledusvannas.lv norādītajās bankās vai skaidrā naudā preces piegādes laikā preces piegādājušā kurjerdienesta pilnvarotajam pārstāvim.
   6.4. Ja mainās Pircēja reģistrācijas anketā norādītie dati, Pircējam tie nekavējoties jāatjaunina.
   6.5. Pircējam maksājuma uzdevums ir jāapstiprina Pircēja bankā tiešsaistē, uz kuru tiek nodrošināta saite no elektroniskā veikala (gadījumā, ja Pārdevējs ir noslēdzis attiecīgu līgumu ar Pircēja banku). Pircēja izvēlētās preces tiek rezervētas un Pārdevējs apņemas izpildīt pārdošanas līgumu tikai tad, kad Pārdevējs saņem Pircēja bankas paziņojumu par veikto apmaksu par izvēlēto preci.
   6.6. Ja pārdevējs un pircējs vienojas par kvalitatīvas preces atgriešanu, pircējs apņemas atgriezt kvalitatīvo preci par saviem līdzekļiem.
   6.7. Pircējam ir jāievēro citas Lietuvas Republikas Noteikumos un tiesību aktos noteiktās prasības.

  1. Vispārējā atbildība

   7.1. Pircējs ir atbildīgs par reģistrācijas anketā norādīto datu pareizību. Pircējs uzņemas atbildību par sekām, kas izriet no reģistrācijas anketā norādīto datu nepareizības vai neprecizitātes.
   7.2. Puses ir atbildīgas par pirkuma un pārdošanas līguma, kas noslēgts, izmantojot elektronisko veikalu, pārkāpumu Lietuvas Republikas tiesību aktos noteiktajā kārtībā.
   7.3. Ņemot vērā Lietuvas Republikas Elektroniskā paraksta likuma 8. pantu. 3. datumā noteikumiem, Pircējs vienojas ar Pārdevēju, ka Pircēja rīcības elektroniskajā veikalā apstiprinājums ar elektroniskā veikala pieteikšanās datiem (identifikācijas kods) ir Elektroniskā paraksta likuma 8.pants. 1 d. noteiktais elektroniskā paraksta tiesiskais spēks (t.i. ir tāds pats juridiskais spēks kā parakstam rakstveida dokumentos un ir pieļaujams kā pierādīšanas līdzeklis tiesā). Pircējam ir jāsaglabā savi interneta veikala pieslēgšanās dati un tie nav jāizpauž, jānodrošina, lai dati būtu zināmi tikai viņam pašam un tikai viņš tos izmantotu, nevis lai tos nodotu vai citādi ļautu citām personām ar tiem iepazīties vai izmantot. Ja rodas aizdomas, ka pieteikšanās datus varētu būt ieguvusi cita persona, nekavējoties par to paziņot Pārdevējam, kā arī nekavējoties informēt Pārdevēju par pieslēgšanās datu pārkāpumu vai izpaušanu elektroniskajam veikalam. Visas darbības, kas veiktas, izmantojot Pircēja identifikācijas kodu, ir uzskatāmas par Pircēja veiktām, un Pircējs uzņemas pilnu atbildību par šādu darbību sekām.
   7.4. Pārdevējs nav atbildīgs par citu uzņēmumu vietnēs sniegto informāciju, pat ja Pircējs piekļūst šīm vietnēm, izmantojot Pārdevēja elektroniskajā veikalā esošās saites.
   7.5. Pārdevējs neatbild par to, ka interneta veikalā redzamo preču krāsa, forma vai citi parametri neatbilst reālajam preces izmēram, formai un krāsai Pircēja izmantotā displeja īpašību dēļ.
   7.6. Bojājuma gadījumā vainīgā puse atlīdzina otrai pusei tiešos zaudējumus, kas radušies tās vainas dēļ.

   Personas datu apstrāde

   8.1. Nospiežot pogu “Pasūtījuma apstiprināšana”, Pircējs apliecina, ka viņš un viņa pārstāvji (Pircējam ir viņa pārstāvju piekrišana) piekrīt sniegt Pārdevējam savus personas datus un neiebilst pret Pircēja sniegtajiem personas datiem un/ vai viņa pārstāvjus apstrādā Pārdevējs gan Pircēja vajadzībām, gan/vai tā pārstāvju identificēšanai, līgumu noslēgšanai, izpildei (tiešsaistes tirdzniecība).
   8.2. Personām, kas reģistrējas vietnē ledusvannas.lv vai veic pasūtījumu šajā vietnē, ir iespēja piešķirt Pārdevējam atļauju izmantot Pircēja e-pasta adresi. pasts tiešā mārketinga nolūkos (biļeteni). Persona var jebkurā laikā atteikties no jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz atteikšanās saites biļetena apakšā vai iesniedzot e-pastā iesniegumu par atteikšanos no jaunumiem. pa e-pastu kontaktu formā.
   8.3. Nospiežot pogu “Pasūtījuma apstiprinājums”, Pircējs apliecina, ka viņš (ja Pircējs ir fiziska persona) un viņa pārstāvji ir informēti par viņu tiesībām piekļūt saviem personas datiem, kurus apstrādā Pārdevējs un kā tie tiek apstrādāti, pieprasīt labojumus, savu personas datu iznīcināšanu vai apturēt savas personas datu apstrādes darbības, ja dati tiek apstrādāti, pārkāpjot likuma noteikumus, iebilst pret savu personas datu apstrādi.
   8.4. Nospiežot pogu “Pasūtījuma apstiprināšana”, Pircējs apliecina, ka viņš un viņa pārstāvji zina, ka viņiem ir tiesības atteikties sniegt savus personas datus, taču saprot, ka personas dati ir nepieciešami un nepieciešami, lai nepārprotami identificētu Pircēju un/vai viņa pārstāvji līgumu slēgšanas, izpildes (tiešsaistes tirdzniecības) nolūkos un, nesniedzot personas datus un/vai nepiekrītot to apstrādei augstākminētajos nolūkos, nevarēs noslēgt un/vai izpildīt līgumu.
   8.5. Ledovonios.lt e-veikalā reģistrēto klientu personas dati tiek glabāti 24 mēnešus. kopš pēdējās aktivitātes profilā. Pēc šī perioda dati tiek automātiski dzēsti.
   8.6. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi var atrast Privātuma politikā.

   Informācijas nosūtīšana

   9.1. Pārdevējs nosūta sistemātiskus, informatīvus ziņojumus un ziņas tiešā mārketinga nolūkos (ar Pircēja atļauju) uz Pircēja reģistrācijas anketā norādīto e-pasta adresi.
   9.2. Pircējs visus ziņojumus un jautājumus iesniedz pārdevēja e-veikala kontaktos norādītajā saziņas formā.

  1. Nobeiguma noteikumi

   10.1. Pircējs un Pārdevējs vienojas, ka visa informācija, kas tiek sniegta Pārdevēja interneta veikala mājaslapā (tai skaitā, bet ne tikai, šie Noteikumi, informācija par Pārdevēju, piedāvātajām precēm un pakalpojumiem un to īpašībām, Pircēja tiesības atteikt pirkumu un pārdošanas līguma izpildes kārtību, Pārdevēja preces apkopes pakalpojumi un garantijas (ja tādas tiek sniegtas)) uzskatāmas par Pircējam sniegtas rakstiski.
   10.2. Visas domstarpības, kas rodas vai ir saistītas ar pirkšanas un pārdošanas līgumu starp Pircēju un Pārdevēju, tiek risinātas sarunu ceļā. Gadījumā, ja neizdodas panākt vienošanos, strīdi tiek risināti elektroniskajā patērētāju strīdu platformā: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show

  Privātuma politika

  Vispārīgi noteikumi

  1.1 ledusvannas.lv (“Uzņēmums”) aizsargā un respektē elektroniskā veikala lietotāju (“Privātpersonas”) privātumu.
  1.2 Persona – 1) rīcībspējīga fiziska persona, t.i. pilngadību sasniegusi persona, kuras rīcībspēja nav ierobežota ar tiesas rīkojumu; 2) juridiska persona; 3) visu iepriekšminēto personu attiecīgi pilnvaroti pārstāvji.
  1.3. Šī Privātuma politika kopā ar šajā politikā minētajiem dokumentiem nosaka pamatu, uz kura Sabiedrība vāc, apstrādā un uzglabā personas datus, kas savākti par Fiziskām personām vai ko Sabiedrībai ir sniegušas pašas Fiziskās personas (“Politika”). Aicinām personas rūpīgi izlasīt šo Politiku, lai pareizi izprastu Sabiedrības pieeju un praksi saistībā ar Personas datiem un to, kā šie dati tiks apstrādāti.
  1.4 Šī Politika attiecas uz visām Personām, tajā skaitā Personām, kuras nav reģistrējušās elektroniskajā veikalā, ciktāl tas nav pretrunā ar Iepirkšanās noteikumiem un Lietuvas Republikas tiesību aktiem.
  1.5 Tiek uzskatīts, ka personas ir iepazinušās ar šo politiku, ja, aizpildot reģistrācijas vai pasūtījuma veidlapu, tās norāda, ka piekrīt Lietošanas noteikumiem, kuru neatņemama sastāvdaļa ir šī Politika.
  1.6 Fiziskās personas var veikt pirkuma darbības pēc reģistrēšanās ledusvannas.lv, kā arī bez reģistrācijas.
  1.6.1 Personai, kura nav aizpildījusi reģistrāciju, ir jānorāda šādi Personas dati – vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese. pasta adrese, piegādes adrese. Persona ir atbildīga par savu Personas datu pareizību.
  1.6.2 Personām, kuras vēlas reģistrēties vietnē ledusvannas.lv, ir jānorāda sava e-pasta adrese un izgudrotā Parole. Reģistrācijas laikā tiek izveidots konts. Kontā Persona ievada savus datus – vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, piegādes adresi, tāpēc tikai viņš ir atbildīgs par šo datu pareizību. Personai tiek piešķirts lietotāja ID. Persona jebkurā laikā var:
  1.6.2.1. labot un/vai aizpildīt Personas datus Kontā. Persona, kas atbild par laboto un/vai papildināto datu pareizību;
  1.6.2.2 sazināties ar Sabiedrību pa e-pasta adresi par Konta anulēšanu.
  1.7. Lietuvas Republikas Personas datu tiesiskās aizsardzības likuma izpratnē datu pārzinis ir MB “Luxtida”, Lietuvas uzņēmums, kas atbilstoši reģistrēts un darbojas Lietuvas Republikā, juridiskās personas kods 306288473, juridiskā adrese Vilties St. 2, Girminių rajons, LT-30147 Ignalinas rajons .

  Informācija, ko uzņēmums apkopo par privātpersonām

  2.1 Uzņēmums var vākt un apstrādāt šādu informāciju par fiziskām personām:
  (a) informācija, ko personas norāda, aizpildot veidlapas šajā elektroniskajā veikalā www.ledusvannas.lv (“Vietne”). Šī informācija ietver informāciju, kas tiek sniegta, aizpildot reģistrācijas veidlapu, reģistrējoties interneta veikalā, veicot pasūtījumu, abonējot jaunumus, sūtot ziņojumus sistēmā vai piesakoties papildu pakalpojumu sniegšanai vai ziņojot par interneta veikala darbības traucējumiem. Uzņēmums var arī lūgt aizpildīt noteiktas veidlapas, lai Persona varētu piedalīties Sabiedrības rīkotajos konkursos, akcijās un spēlēs;
  (b) visa sarakste starp Fiziskām personām un Uzņēmumu (gan Vietnē, gan pa e-pastu);
  (c) datus, kas saistīti ar elektroniskajā veikalā noslēgtajiem darījumiem un Fizisko personu pasūtījumu izpildi;
  (d) dati par fizisko personu pārlūkošanas vēsturi tiešsaistes veikalā un saistītie dati;
  (e) personu IP adreses.
  2.2 Personas dati tiek vākti un apstrādāti tikai Politikas 4. daļā paredzētajos gadījumos 6. daļā paredzētajiem mērķiem.
  2.3 Ar e-komerciju saistītie personas dati tiek glabāti 2 (divus) gadus no Personas pēdējās pieslēguma elektroniskā veikala sistēmai vai Personas pēdējā pirkuma Vietnē datuma.
  2.4 To personu dati, kuras iesniegušas pieprasījumu Vietnē norādītajā formā, tiek glabāti 1 (vienu) gadu no pēdējās Personas veiktās darbības (pieprasījuma, atbildes nosūtīšanas vai cita).
  2.5 Tiešā mārketinga nolūkiem izmantojamo personas datu glabāšanas ilgums ir 5 (pieci) gadi no pēdējā pieslēguma elektroniskā veikala sistēmai, un, ja Persona nav reģistrējusies elektroniskajā veikalā, 5 (pieci) gadi no datu iesniegšanas datums.

  1. Sīkdatnes

   3.1 Uzņēmums interneta veikalā izmanto sīkdatnes, lai atšķirtu personas no citiem interneta veikala lietotājiem. Tādā veidā Uzņēmums var nodrošināt patīkamāku pieredzi Personām, kas pārlūko elektronisko veikalu, un pilnveidot pašu elektronisko veikalu.
   3.2 Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kas ar Personas piekrišanu tiek saglabāti Personas pārlūkprogrammā vai ierīcē.
   3.3 Sabiedrības darbībās izmantotās sīkdatnes ļauj Sabiedrībai atpazīt un saskaitīt apmeklētājus, ļauj apmeklētājiem redzēt viņu darbības elektroniskajā veikalā un uzlabot elektroniskā veikala darbību.
   3.4. Lai izmantotu www.ledusvannas.lv saturu, persona uznirstošajā informācijas logā apstiprina, ka piekrīt sīkdatņu izmantošanai.
   3.5 Persona var dzēst vai bloķēt sīkfailus, savā pārlūkprogrammā atlasot atbilstošos iestatījumus, kas ļauj atteikt visas vai daļas sīkdatnes. Jāņem vērā, ka, izmantojot tādus pārlūkprogrammas iestatījumus, kas bloķē sīkdatnes (tai skaitā nepieciešamās sīkdatnes), Personai var rasties problēmas ar visu vai daļu no elektroniskā veikala funkciju izmantošanas.

   Personas datu apstrādes gadījumi

   Personas datus var apstrādāt, ja:
   (a) Persona, izmantojot Sabiedrības vietni un (vai) Sabiedrības sniegtos pakalpojumus, sniedz Sabiedrībai informāciju par sevi (izņemot datu apstrādes darbības, kurām nepieciešama atsevišķa Personas individuāla subjekta piekrišana);
   b) persona dod piekrišanu;
   (c) ar Sabiedrību tiek noslēgts vai izpildīts līgums, kurā viena no pusēm ir Persona;
   d) mērķis ir aizsargāt Personas būtiskās intereses;
   (e) tie ir jāapstrādā Sabiedrības vai trešās personas, kurai Personas dati tiek sniegti, likumīgu interešu dēļ un ja Fiziskās personas intereses nav svarīgākas.

  1. Personas datu uzglabāšana

   5.1. Visi Fizisko personu sniegtie dati tiek droši glabāti Sabiedrības serveros. Visi maksājumu darījumi ir šifrēti. Gadījumā, ja Privātpersonām tiek nodrošinātas paroles (vai tad, kad Privātpersonas pašas tās izvēlas), kas dod iespēju Fiziskām personām izmantot noteiktas elektroniskā veikala funkcijas, Fiziskās personas ir atbildīgas par paroļu konfidencialitāti. Uzņēmums laipni lūdz Personas neizpaust un neizpaust savas paroles trešajām personām.
   5.2 Ja Uzņēmumam rodas šaubas par Personas sniegto Personas datu pareizību, Sabiedrībai ir tiesības apturēt Personas datu apstrādi, pārbaudīt un precizēt šos datus.
   5.3 Neskatoties uz to, ka Sabiedrība pieliek visas saprātīgās pūles, lai aizsargātu Personas datus, Uzņēmums nevar garantēt drošu datu pārsūtīšanu uz interneta veikalu. Jebkādas datu pārsūtīšanas procedūras tiek veiktas tikai uz Fiziskās personas risku. No datu saņemšanas brīža Uzņēmums piemēro īpaši stingras Fizisko personu datu aizsardzības procedūras un tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai nodrošinātu aizsardzību pret nesankcionētu piekļuvi Personas datiem.

   Personas datu izmantošana

   6.1 Uzņēmums izmanto Personas datus, lai:
   (a) nodrošinātu, ka elektroniskā veikala saturs tiek parādīts visefektīvākajā un Fiziskām personām piemērotākā veidā;
   (b) sniegt Fiziskām personām informāciju, preces vai pakalpojumus, ko personas vēlas vai kas var interesēt personas, ja personas ir devušas piekrišanu būt informētām šim nolūkam;
   (c) varētu pildīt saistības, kas izriet no līgumiem, kas noslēgti ar Fiziskām personām, tostarp, bet ne tikai, sniegt Fiziskās personas un tās pārstāvju (kuru piekrišanu Fiziskā persona ir saņēmusi) datus Sabiedrības izvēlētajai bankai un tehniskajam nodrošinātājam. Bankas maksājumu portāla pakalpojums elektroniskās komercijas vajadzībām, piekrītot, ka tie tiek apstrādāti. Sabiedrība informē, ka Fiziskām personām ir tiesības pieprasīt, lai Bankas un Maksājumu portāla tehniskais nodrošinātājs ierobežo Personas datu apstrādi;
   (d) Fiziskām personām būtu iespējams izmantot elektroniskā veikala interaktīvās funkcijas, ja fiziskas personas to vēlas;
   (e) Personas tiktu informētas par izmaiņām Sabiedrības sniegtajos pakalpojumos.
   6.2 Sabiedrība var nosūtīt informāciju, kas saistīta ar Uzņēmuma precēm un pakalpojumiem, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus (e-pastu) personām, kuras preču pārdošanas laikā vai īpašā veidā ir devušas piekrišanu savu datu izmantošanai mārketinga nolūkos. Gadījumā, ja Persona nevēlas saņemt šādus piedāvājumus, tā var informēt Sabiedrību par šādu piedāvājumu noraidīšanu pa e-pastu vai noklikšķinot uz attiecīgās saites jebkurā Personai jau nosūtītajā paziņojumā par piedāvājumiem.
   6.3 Personām, kuras preču pārdošanas laikā nav norādījušas savu kontaktinformāciju, Sabiedrības piedāvājumi tiks nosūtīti elektroniskā veidā tikai tad, ja Personas būs skaidri devušas piekrišanu šādai savu datu apstrādei.
   6.4 Piekrišanu saņemt Sabiedrības piedāvājumus, kā norādīts šīs Politikas 6.2. un 6.3.punktā, var izteikt Fiziskas personas:
   (a) atzīmējot atbilstošo izvēli, veicot Preču pasūtījumu;
   (b) abonējot Sabiedrības biļetenu.

   Informācijas izpaušana

   7.1 Uzņēmumam ir tiesības izpaust Personas datus trešajām personām, ja tas ir nepieciešams Personas pasūtījuma izpildei/piegādei. Personas dati tiek nodoti Sabiedrības izvēlētajiem loģistikas uzņēmumiem (DPD, LPexpress, Omniva, Lietuvos Paštas) un banku iestādēm (AB Seb bankas, Paysera LTD).
   7.2 Personas datus var izpaust valsts iestādēm gadījumos, kad to pieprasa Lietuvas Republikas tiesību akti.

   Personu tiesības

  8.1 Fiziskām personām ir tiesības sazināties ar Sabiedrību un atteikt savu personas datu apstrādi tiešā mārketinga un mārketinga pētījumu nolūkos. Uzņēmums informē Fiziskās personas (pirms datu vākšanas) par to iespējamo izmantošanu tiešā mārketinga nolūkos vai iespējamu izpaušanu trešajām personām.
  8.2 Lai īstenotu savas tiesības atteikt savu datu apstrādi tiešā mārketinga nolūkos, Personai ir jāizvēlas atbilstošā saite nosūtītajos tiešā mārketinga piedāvājumos vai jāsazinās ar Sabiedrības e-pasta adresi un jāpaziņo par savu atteikumu.
  8.3. Personām ir tiesības:
  a) būt informētiem par savu datu apstrādi;
  (b) pēc pieprasījuma iesniegšanas Sabiedrībai uz e-pasta adresi, lai saņemtu informāciju, no kādiem avotiem un kādi personas dati ir vākti, kādam nolūkam tie tiek apstrādāti, kādiem saņēmējiem dati tiek sniegti un ir sniegti pēdējo 1 (vienu) gadu. Informācija tiek sniegta Fiziskām personām uz to norādītajām e-pasta adresēm ne vēlāk kā 7 (septiņu) dienu laikā no Fizisko personu iesnieguma par šādu datu sniegšanu.
  c) pēc pieprasījuma iesniegšanas pieprasīt nepareizu, nepilnīgu, neprecīzu Personas datu labošanu un/vai pārtraukt šādu personas datu apstrādi, izņemot uzglabāšanu, ja Persona konstatē, ka tās personas dati ir nepareizi, nepilnīgi vai neprecīzi vai apstrādāti nelikumīgi un negodīgi. Uzņēmums nekavējoties informē Personu par veikto vai neveikto pēc tās pieprasījuma labošanu, iznīcināšanu vai personas datu apstrādes apturēšanu.
  8.4. Fizisku personu sūdzības par personas datu neatbilstošu vai nelikumīgu apstrādi izskata Datu valsts inspekcija, juridiskā adrese A. Juozapavičiaus iela. 6, LT-09310 Viļņa, www.ada.lt.

  1. Politikas izmaiņas

   Jebkādas izmaiņas šajā politikā tiks publicētas šajā politikā un dažos gadījumos par tām tiks informētas personas pa e-pastu.

    

  2. Kontaktinformācija

   Privātpersonu jautājumi, komentāri un vēlmes saistībā ar Politiku tiek iesniegti uz e-pasta adresi

  Shopping Cart
  Scroll to Top